امروز: دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲

تماس و مشاوره:

02126642024

صفحه اصلی قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

کاربر و مشتری گرامی؛ از اینکه بازار آهن آرسس فولاد را برای تامین کالا و خدمات مورد نظرتان انتخاب کرده‌اید، از شما سپاس گزاریم. آرسس فولاد تمام توان خود را به کار خواهند بست تا با ارائه خدمات فروش با کیفیت و مطمئن، تجربه‌ای مطلوب از یک خرید را برای شما رقم بزنند.

در راستای ایجاد شفافیت در خصوص تعهدات متقابل بازارآهن و مشتریان، مجموعه‌ای از قوانین تدوین شده است که در ادامه به آگاهی شما می‌رساند. از شما دعوت می شود این قوانین را مطالعه نموده و سپس با اطمینان خاطر نسبت به بهره‌مندی از خدمات بازارآهن اقدام کنید.

 *به اطلاع مشتریان عزیز می رساند جهت ارائه خدمات بهتر ، کلیه مکالمات تلفنی ضبط می گردد*

 

 قوانین عمومی

کلیه قوانین حاکم بر بازارآهن مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنند‌گان است و هر دو طرف یعنی بازارآهن و کاربران یا مشتریان متعهد می شوند که به تمامی این قوانین پایبند باشند. همچنین در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های بازارآهن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مداوم شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 

 تعریف مشتری یا کاربر از نظر سایت آرسس فولاد

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود از قبیل شماره، نام و نام خانوادگی ، شماره تماس یا ایمیل که در فرم ثبت نام ثبت کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بازارآهن اقدام کند .

وب سایت آرسس فولاد نیز یک وبسایت عمده فروشی و خرده فروشی می باشد و مشتریان این سایت میتوانند مصرف کنندگان ، فروشندگان ، صاحبین بنگاه و انبار و همچنین تولید کنندگان آهن آلات باشند. لذا محدودیتی در دایره مشتریان این وبسایت وجود ندارد.

 

مراحل خرید از آرسس فولاد

در ابتدا به استحضار کاربران و مشتریان ارجمند می رساند به دلیل نوسانات قیمت در بازار آهن و فولاد ، کلیه قیمت ها بصورت تقریبی بوده و قیمت نهایی در هنگام معامله بصورت تلفنی اعلام می شود و ثبت سفارش اینترنتی به معنای تعهد این سایت برای فروش با قیمت درج شده در سایت نمی باشد . از این روی ممکن است به دلیل نوسانات قیمت، فروش با قیمت پایین تر یا بالاتر نیز صورت بگیرد.

از آن جایی که آهن کالایی با چگالی بالا است، لذا تفاوت جزئی در مقدار سفارش و مقدار نهایی بار امری طبیعی است . همچنین وبسایت آرسس فولاد متعهد است که مطابق با وزن نهایی اعلام شده به مشتری به ایشان بار تحویل دهد و مسئولیت اختلاف در وزن اعلام شده و وزن واقعی بار به عهده وبسایت آرسس فولاد می باشد . به اطلاع می رساند که اختلاف وزن تا حد کم تر از ۰٫۵% (نیم درصد) به دلیل تفاوت در دقت اندازه گیری باسکول ها وجود دارد . اما اختلاف بیش از این مقدار طبیعی نبوده و نیازمند پیگیری و اصلاح از سوی وبسایت آرسس فولاد می باشد.

پس از مشاهده قیمت تقریبی محصولات در سایت یا استعلام قیمت از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۲۶۶۴۲۰۲۴/۲۵ – ۰۲۱۲۶۶۴۲۰۵۴/۵۵ – ۰۲۱۲۶۶۴۲۰۶۱/۶۲ – ۰۲۱۲۶۶۴۲۰۶۷/۶۸ اقدام فرمایید تا معامله بصورت تلفنی انجام شود . به اطلاع می رساند معامله نهایی تنها بصورت تلفنی نهایی خواهد شد .

هزینه ارسال کالا به عهده مشتریان می باشد . در صورت تمایل مشتریان، مبلغ آن به فاکتور اضافه شده و توسط وبسایت آرسس فولاد به باربری یا راننده ها پرداخت خواهد شد. همچنین خرید از بنگاه و انبار دارای توسط مجموعه ما انجام می پذیرد.

درصورتی که در هنگام معامله گفته شود بار شما بصورت تحویلی می باشد ، در آن صورت کرایه آن بر عهده آرسس فولاد خواهد بود.

*به استحضار می رساند کلیه ی هزینه های ارسال ، انبارداری و … بصورت تلفنی به اطلاع شما رسانده خواهد شد *

 

 سیاست‏‌های حفظ حریم شخصی

وبسایت آرسس فولاد متعهد می شود که به اطلاعات و حریم شخصی مشتریان و کاربران سایت احترام گذاشته و از آن ها در حد توان خود محافظت نماید. لذا این وبسایت از گواهینامه SSL استفاده می کند .

کلیه مطالب در دسترس سایت از طریق هر یک صفحات آرسس فولاد  ازقبیل متن ، لوگو ، تصاویر، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط آرسس فولاد بخشی از اموال آرسس فولاد محسوب شده و حق استفاده و انتشار کلیه مطالب موجود در دسترس بدون کسب اجازه کتبی، حق پیگیری قانونی را برایآرسس فولاد محفوظ می‏‌دارد. مضاف بر موارد مذکور، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط آرسس فولاد و علائم تجاری ثبت شده نیز در مالکیت آرسس فولاد است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن نام حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

 تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی آهن آلات آرسس فولاد است. به اطلاع می رساند وبسایت آرسس فولاد تنها از طریق موارد مذکور در بخش تماس با ما با مشتریان در ارتباط خواهد بود و در هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی به غیر از آرسس فولاد فعالیت نداشته و تنها با شماره ها و شبکه های اجتماعی نام برده شده در سایت با کاربران و مشتریان تماس خواهد گرفت و هیچ گونه مسئولیتی در قبال تماس افراد متفرقه از طریق شماره ها یا شبکه های اجتماعی غیر از موارد گفته شده در سایت ندارد.